fennotlari.com | Fen Bilgisi Konu ve Dökümanları

Kullanım Koşulları

fennotlari.com eğitim içerikli bir sitedir. 3.4.5.6.7.8. Sınıf Fen Bilimleri ders içerikleri ile ilgili öğrencilerin ve öğretmenlerin buluştuğu ortak bir platformdur.

fennotlari.com için gönderdiğiniz çalışmalar ( yazılar, fotoğraf ve icerikler ) yürürlükteki tüm mevzuata uygunluğunu ve bu konudaki hukuki ve cezai sorumluluğun tamamen tarafınıza ait olduğunu, bu noktada, fennotlari.com 'un sadece bunları yayınlayan bir platform olduğunu bildiğinizi ve kabul ettiğinizi, göndermiş olduğunuz yazıların, fotoğrafların ve iceriklerin tamamen orijinal olduğunu, herhangi bir eser ve/veya mecradan kopyalanmadığını, tarafınızdan oluşturulduğunu, göndermiş olduğunuz çalışmaların, fennotlari.com`un sitesinde yayınlanma veya yayınlanmamasına, göndermiş olduğunuz çalışmaların yayınlanmasından önce veya sonra, kısaltma, ekleme ve her türlü düzenleme ve değiştirme yapma yetkisinin fennotlari.com'a ait olduğunu kabul etmiş bulunmaktasınız.

Gerekli görülmesi durumunda fennotlari.com üyenin uygunsuz içerik ve uygunsuz davranışlarında üyeliğini askıya alıp iptal edebileceğini kabul etmiş bulunuyorsunuz. fennotlari.com kullanım koşullarını önceden bildirmeksizin değiştirebilir. Bu nedenle kullanım koşullarını belirli aralıklarla incelemenizi öneririz.